Ubytování Bungalov

Pronájem objektů BUNGALOW

 

 

Chata číslo 1

Chata číslo 1

Kapacita max 6 osob. V chatě jsou dva dvoulůžkové pokoje v podkroví, v přízemí je společenská místnost s rozkládacím dvojlůžkem, TV + SAT. Zařízená kuchyně se základním vybavením, lednička, elektrický sporák, podlahové elektrické vytápění. Samostatné WC, koupelna se sprchou. Orientační cena je 1300 Kč za noc / objekt.

REZERVACE ONLINEDETAIL

Chatka číslo 2

Chatka číslo 2

Kapacita max  4 osoby. V chatce jsou dva dvoulůžkové pokoje,  TV, zařízená kuchyňka s vařičem,lednička ,WC se sprchou. Vytápění elektrickým přímotopem, celoroční provoz. Možnost venkovního posezení, grilování popř. pálení ohně. Parkování před objektem v létě i v zimě  bez problémů.Úschovna kol po předcházející domluvě bez problémů. Objekt se nachází na konci slepé cesty, ticho, klid. V blízkosti vlaková a autobusová zastávka. Cena za objekt je 700 Kč. Záleží na počtu osob a délce pobytu.

REZERVACE ONLINEDETAIL

Chatka číslo 3

Chatka číslo 3

Kapacita max  4 osoby. V chatce jsou dva dvoulůžkové pokoje se zařízeným kuchyňským koutem, WC se sprchou, malou předsíní. Elektrické topení.Možnost venkovního posezení před chatkou teče Příchovický potok.Parkování bez problémů. Po dohodě možnost uskladnění kol.

REZERVACE ONLINEDETAIL

Jana FAJFROVÁ
U Trati 608
468 61 Desná
Czech Republic

GSM: +420 607 159 293
Tel.: +420 483 383 928
E-mail: info@bungalow.cz
E-mail: fajfr.jindrich@centrum.cz

GWD