Ubytování Bungalov

Zakwaterowanie w Górach Izerskich Desna

Przyjemny letni i zimowy wypoczynek w górach Izerskich. Zakwaterowanie w domkach i apartamentach na skraju Desna w Górach Izerskich. Prywatne zakwaterowanie!
Jedná se o 3 samostatně stojící ubytovací objekty na kraji města Desná. Bungalowy jsou dobře přístupné, s možností parkování, venkovního posezení a grilování. V blízkosti ubytování je obchod s potravinami, restaurace, zastávka autobusu a vlaku.
Každá chata či apartmán má zařízenou kuchyňku s ledničkou, sprchou, WC, elektrické vytápění, SAT, dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. K dispozici pro ubytované je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi).
Apartmány Bungalow vám mají co nabídnout.    

Zakwaterowanie w ośnieżonych Górach Izerskich

Ubytování v Apartmánech Bungalow najdete na konci Desné v Jizerských horách ve směru na Harrachov. Poblíž ubytování jsou sjezdové areály U Čápa  a Černá Říčka. Obě jsou ve večerních hodinách osvětleny.
Pro náročnější ubytované hosty jsou k dispozici zasněžované lyžařské areály s dostatkem sněhu na lyžování od počátku prosince až do Velikonoc - Tanvaldský Špičák, Rejdice, Paseky nad Jizerou, Harrachov.
Milovníci bílé stopy se mohou vydat na hřebeny Jizerských hor, kde jsou připraveny kilometry upravených tratí jizerské lyžařské magistrály na české i polské straně hor v okolí Jakuszyc a Orle.
Ubytování v Apartmánech Bungalowech  v zimním období vám umožní strávit v Jizerských horách zasněženou zimu.

Letnie wakacje w Górach Izerskich

Ubytujte se u nás v létě. Jizerské hory nabízí optimální podmínky pro pěší a cykloturistiku, houbaření nebo inline bruslení kolem přehrady Souš. Při výletech po okolí stojí za pozornost tzv. Mariánskohorské schody, vodopády na Černé Desné, protržená přehrada na říčce Bílá Desná, horská chata Smědava.
V okolí je také velké množství rozhleden jako Štěpánka, Černá Studnice, Bramberk, Královka a nejstarší kovová rozhledna v Čechách Slovanka. V současné době je našimi hosty velmi vyhledávaná polská část Jizerských horsklářská osada Orle a biatlonový běžecký areál v Jakušicích.
Zvolte pro letní pobyt v Jizerských horách ubytování na úrovni – Apartmány Bunglow vás rozhodně nezklamou.

Jana FAJFROVÁ
U Trati 608
468 61 Desná
Czech Republic

GSM: +420 607 159 293
Tel.: +420 483 383 928
E-mail: info@bungalow.cz
E-mail: fajfr.jindrich@centrum.cz

GWD